کسی که باطل است، وقتی مثل سگ میترسه، اما دوس نداره آبروی نداشته اش هم برود، جوری حرف میزنه که بالاخره خیلی ضایع هم نباشه!


آخه رژیم صهیونیزم چرا فکر میکنه جامعه جهانی نمیفهمند؟ چرا خودشو چیز فرض کرده؟


در داستان شهادت شهید بزرگوار«الله دادی» که چند شب پیش رخ داد و این شهید عزیز همراه بچه های حزب الله لبنان شهید شد، فورا رژیم اسرائیل اطلاعیه داد که این شهید، جزء آمار و هدف این حمله نبوده است!!


به موارد زیر توجه کنید:


1- آخه کدوم ابلهی باور میکنه که «ژنرال آویو کوچاوی» ـ که مدتی پیش مسئول اطلاعات نظامی این رژیم بوده ـ از هویت واقعی اهداف حمله این رژیم بی‌اطلاع بوده؟


2- مگه نمیگن ژنرال آویو، اگه سوژه اش را بهتر از بچه اش نشناسه اقدام نمیکنه؟ حتی اگه توبیخش کنند! پس چطور میشه همچین خبطی کرده باشه؟


3- مگه شبکه سه اسرائیل درباره تیم ژنرال آویو نگفته که این تیم، کم خطاترین تیم عملیاتی اسرائیله که حتی از گروه آلفای ناتو هم دقتش بیشتره، پس چطور دست به همچین اقدام احمقانه ای زدند؟


4- اولین کسانی که آمار شهدای اون عملیات را دادند، شبکه یک و دو اسرائیل بود، پس چطور آمار کشته ها را این قدر دقیق و با اسم اعلام کردند؟؟!


5- مگه ادعا نمیکنن که سازمان اطلاعاتی اسرائیل در دنیا نمونه نداره، پس این به اصطلاح خطای فاحش اطلاعاتی را چطور توجیه میکنند؟ این نشونه غلط بودن ادعای آنهاست یا قصه یه چیز دیگه است؟


بالاخره غلطی هست که کردن و چوبش هم خواند خورد.


من دیشب در دانشگاه گفتم: اون بابایی که از آمریکا واسه حضرت آقا نامه داد و چیز خیلی خاصی هم ننوشته بود، جوابش از چهار حلقه محافظان پنتاگون گذشت و روی میز وزیر دفاع آمریکا قرار گرفت. این نحوه جواب نامه دادن همانا و حرفهای اوباما هم همانا که از اون روز به بعد گفت: هرگونه تهدید اقتصادی و نظامی علیه ایران، به خطر افتادن منافع و امنیت ملی آمریکاست.


اون جواب نامه بود. این که خون شهید هست، دیگه جای خود داره. قطعا از خون شهید «الله دادی» نمیگذریم. از خون نمیشه گذشت.


جواب خون شهید الله دادی با جواب های دیپلماسی متفاوت است.


این قضیه، قضیه ای نیست که بشه با چهارتا ظریف سر و تهش را هم آورد.
برچسب ها : حدادپور، اسرائیل، شهید الله دادی، حزب الله، خون